Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Centurione - Karlo Šatvar je inače koliko sam ja upoznat član Gradkog vijeća iz redova HDSSB-a! Eto toliko o političarima Very Happy - istina bio je tada i predsjednik Kohorte ali te dvije oragnizacije su u vrijeme vladavine njega bile jedno. Stoga... Al dobro evo Pernabukano jedno za tebe pitanje, kasd već sve uspjevaš opravdati, tj. ti misliš da uspijevaš opravdati Very Happy evo opravdaj obečanje Bubala stanovnicima Vinogradske. Ako možeš naravno Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2009. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pitalo se za spin oko sukera. Ja sam odgovorio da nema spina. jel Bubalo negdje promjenio misljenje? Nije! Jel Karlo promjenio misljenje? nije! sta stalno kvaris teme offtopicom.otvori kolko oces topica i pisi o bubalu i karlu i hdssbu kad vec nemas svoj zivot Laughing
Pitao si na prosloj stranici zasto nema tolko hdssbovaca ovdje..da bar i hspovci tako odu sa foruma i spase ovaj forum da bude kao prije ove pokvarene politike.sad svaki topic kvarite. mislio sam da ce proci poslje izbora, ali ne, vas je jos vise. 3-4 godine nema izbora.odmorite malo a i pustite normalne ljude na miru.dosta mi je politike svaki dan u TV. Evil or Very Mad

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2009. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › dosta mi je politike svaki dan u TV. Evil or Very Mad

U redu, ne mogu naći nigdje članak (a bazirao sam se na Glas Slavonije) gdje je direktno Bubalo protiv Šukera, već samo taj Šatvar. E sad, valjda je slučajno baš on HDSSB-ovac koji je tada bio u oporbi pa je valjda trebalo galamiti protiv Matkovića. Al dobro, to su sad već špekulacije Smile Nema spina, oke, zaletio sam se.

A šta se tiče toga da ti je dosta politike, pa šta onda radiš na topiku koji u naslovu počinje sa "Bubalo"?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Centurione ja želim u HSP otprilike koliko želim i rak pluća Very Happy - a o Bubalu, Šatvaru, Završkom i ostalim * unutar HDSSB-a imam pravo pričati pošto sam otamo pobjegao u 5 mjesecu što sam već X puta napisao Very Happy. Pa stoga kad god mi pukne o njima se mogu očitovati - i za razliku od vas par koji se krijete kao nismo njihovi ali ih zdušno branimo - ja otvoreno kažem da bio sam njihov član i sramim se toga!

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2009. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znaci bio si politicar
Twisted Evil
pa predstavi se onda..odrzi pressicu i reci sve sta rade..svi tu serete preko foruma iz sakrivenih nickova..ako si bio sa njima reci tko si i sta je to tko od njih ukrao..eo ne moras sve nabrojati nego samo ovu trojicu gore. naravno predstavi se kad vec iznosis takve stvari koje ako znas si treba vec odavno prijaviti.
zato i ljudi jedino ovde ciejne rad TateMate jer vecina zna tko je on i covjek daje ideje i priejdloge vise nego sto sere bez pokrica.opet kvarimo topic. ocekujem tovju pressicu ovih dana

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2009. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Gospodin dožupan Kraljičak je 06. 11 dao izjavu za CMC (povod je bio najava gitarijade) u kojem je Osijek proglasio gradom s "ruralnom tradicijom".

He, he! Pa, gospodin Kraljičak ipak je: "...najbolje što se dogodilo slavonskoj poljoprivredi!", a ne glazbi! A to što poljoprivredni guru daje izjave za područje glazbe (i to one urbane) - sasvim se uklapa u zemlju čudesa kojoj svjedočimo skoro 2 desetljeća, Alisa draga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2009. 8:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Gospodin dožupan Kraljičak je 06. 11 dao izjavu za CMC (povod je bio najava gitarijade) u kojem je Osijek proglasio gradom s "ruralnom tradicijom".

He, he! Pa, gospodin Kraljičak ipak je: "...najbolje što se dogodilo slavonskoj poljoprivredi!", a ne glazbi! A to što poljoprivredni guru daje izjave za područje glazbe (i to one urbane) - sasvim se uklapa u zemlju čudesa kojoj svjedočimo skoro 2 desetljeća, Alisa draga...

Laughing To je isto kada je Đapić govorio na otvaranju ljeta kulture Laughing
Đapić-kultura, ipak pretjerano...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2009. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Gospodin dožupan Kraljičak je 06. 11 dao izjavu za CMC (povod je bio najava gitarijade) u kojem je Osijek proglasio gradom s "ruralnom tradicijom".

He, he! Pa, gospodin Kraljičak ipak je: "...najbolje što se dogodilo slavonskoj poljoprivredi!", a ne glazbi! A to što poljoprivredni guru daje izjave za područje glazbe (i to one urbane) - sasvim se uklapa u zemlju čudesa kojoj svjedočimo skoro 2 desetljeća, Alisa draga...

Laughing To je isto kada je Đapić govorio na otvaranju ljeta kulture Laughing
Đapić-kultura, ipak pretjerano...

Đapić je bar nešto mrdao i radio po gradu... Hi,hi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2009. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
rođena u Osijeku je napisao/la: ›
Gospodin dožupan Kraljičak je 06. 11 dao izjavu za CMC (povod je bio najava gitarijade) u kojem je Osijek proglasio gradom s "ruralnom tradicijom".

He, he! Pa, gospodin Kraljičak ipak je: "...najbolje što se dogodilo slavonskoj poljoprivredi!", a ne glazbi! A to što poljoprivredni guru daje izjave za područje glazbe (i to one urbane) - sasvim se uklapa u zemlju čudesa kojoj svjedočimo skoro 2 desetljeća, Alisa draga...

Laughing To je isto kada je Đapić govorio na otvaranju ljeta kulture Laughing
Đapić-kultura, ipak pretjerano...

Đapić je bar nešto marao i radio po gradu... Hi,hi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2009. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ovo maranje mog autorskog prava nad vlastitim tekstom je tako tipično za tvoju škvadru... Prema forumaškom bontonu ne prepravlja se tuđi tekst... Možeš jedino komentirati izvan okvira citata... No, vjerujem kako je to lakše od bilo kakvog korisnog rada tamo u zidinama Tvrđe i šire...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2009. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la (Pogledaj post): › Centurione ja želim u HSP otprilike koliko želim i rak pluća!

a evo tvoj jucerasnji post:

Citat: › Potpisao sam pristupnicu HSP-u Very Happy Very Happy - e sad budemo vidjeli, hoće li me i oni lagati u lice kao HDSSB što je ili će ipak biti bolje. Sumnjam da može biti gore nego tamo.


Embarassed Embarassed

sam sebi zelis zlo..al dobro ne vjerujem da mozes dobit rak pluca tamo mada bi ti se paranoja mogla jos pogorsati Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2009. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To priznam promjenio sam mišljenje XD. KAo što sam i puno prije pisao i još uvjiek to mislim za mene je Anto Đapić zlo. Je on pokazao da Osijek može rasti ali to je bio katastrofalan način rasta Osijeka. Ante ĐApića više nema, e sad treba vidjeti dali je to samo fiktivno ili je stvarno odstupio sa vlasti, tj. dali će to biti kao u HDSSB-a da iz sjene vlada kao Glavaš ili će to biti kako treba. No odlučio sam im dati šansu. Budemo vidjeli Very Happy. Što da ti kažešđ upla mi politika u krv pa moram negdje. Very Happy Ali da okmentar ti je na mjestu - rekao sam to što sam rekao, no valdja ljudi imaju pravo promjetniti mišljenje Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osanaos
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2009. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo kolege iz stranke HDSSB-a....
Zdravko Vukić, vijećnik Županijske skupštine Osječko-baranjske županije i predsjednik HDSSB-a u Našicama, pokušao je pokazati javnosti veliko humanitarno srce. No prilično traljavo. Naime, na zajedničkom božićnom prijamu župana Vladimira Šišljagića i gradonačelnika Krešimira Bubala prikupljali su dragovoljne novčane priloge za osječku Pučku kuhinju. Zdravko Vukić stajao je pored kutije u koju su gosti ubacivali novac. U jednom trenutku Zdravko se vidno uzvrpoljio, okrenuo se prema kutiji, stisnuo šaku, izvinuo prste fingirajući da nešto ispušta te izvadio ruku. Ostali gosti prilaze mu i zahvaljuju na njegovoj velikodušnosti. No Zdravkov najveći problem nastupio je kasnije, kad se na snimci Osječke televizije vidi da ništa nije stavio u kutiju.
- I do mene je došla ta snimka i mogu samo reći da je sve to sprdačina. Autoru uratka želim sretan Božić i mirnu savjest. Istina je da sam se uzvrpoljio i da mi je bilo neugodno kad sam shvatio da u odijelu nemam novčanik. No doktor Nedjeljko Bosanac posudio mi je deset kuna i ja sam tu novčanicu ubacio unutra. Moji prsti su dugački i na snimci se ne vidi kad ispuštam novčanicu jer nedostaje donji dio kadra. Možda sam mogao ubaciti i više, ali meni je savjest mirna - kaže Vukić.
Gosti koji su bez sumnje ubacili novac sakupili su 9870 kuna za Pučku kuhinju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2009. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igre bez granica


Grad Osijek, prostor ispred zgrade HNK. U tijeku je akcija crtanja „Kredom po asfaltu“ mališana iz gradskih vrtića i nižih razreda osnovnih škola. Među razigranom djecom ističu se dvije prilike… Kad čovjek bolje pogleda – učini mu se da su to oni isti likovi s onih uljuđenih džambo-plakata i spotova s urbanim štihom, koji nasmijani, dotjerani i našminkani voze bicikle dok u pozadini ide neka prilično urbana glazba… Kad bi život bio spot, građanin bi pomislio kako o njemu brine jedan javni servis pun mladih ljudi s puno dobrih ideja i korisnih projekata… Ali život nije spot, a redatelj i glavni urednik čudnom igrom okolnosti daleko je od Osijeka, a bivšim sugrađanima priređuje svakodnevni igrokaz na njihovu štetu (svakako ne na vlastitu)… Mudra vizija vjerojatno je: izjednačiti metropolu ravnice sa seocetom u brdsko-planinskom pasivnom području. Vrlo dobro je ocijenjeno kako je gospodarstvo pokretač nadgradnje, pa je ono prvo uspješno uništeno. Nadgradnja će se urušiti sama po sebi, a tada će nastupiti (ledeno) doba za njegove igrače. Odavno su shvatili: kad je mrak, lakše se predstaviti kao svjetlonoša. Na mrak naviknute oči povjerovat će ako nemaju izbora.

Crtaju tako dječica; crtaju likovi s džambo-plakata…
- Kolegice, daj mi, molim te, ljubičastu kredu… Htjedoh nešto nacrtati ovdje u ovom krugu, pa da ne zaboravim… Kad sam već dobio ovakav zadatak. Kad bolje razmislim: pa i nije loše! Baš se lijepo opustim! Toliko sam se navikao na ovo da čak i kod kuće imam krede u boji i crtam po podu…
- Ovaj, kolega, jel` tebi ovo stvarno odgovara?!
- Koje? – blesasto je pogleda sugovornik…
- Pa, ovakve stvari koje nas dopadnu?
- Što? Pa, rek`o sam ti da me opušta…- vrati se Drugi građanin crtanju ljubičastog cvijeta.
- Ma, ne to. Pobogu, mislim na ovo marginaliziranje tvoje funkcije!
- Pa, smeta mi, ali jbg… Svingao sam već sa svima u gradu, samo su mi još ovi ostali… Sam ne mogu, jer ni ne znam kako stojim, a još se jedino ovima mogu ušlepati…Sad – kako mi je, tako mi je…Ionako Prvi nema vremena za ovakve stvari: baš danas se odvezao novim Audijem sa suradnicima do pučke kuhinje – idu donirati novčane priloge za Božić. Baš sam bio u njegovom uredu kad im je rekao neka svatko od njih ubaci po 10 kuna, a ako netko nema gotovine neka ne ubacuje karticu, nego neka jednostavno spusti ruku u kutiju, a ako je kutija prozirna – neka im ne pada na pamet izvući nešto van! Ako je neprozirna – znaju što im je činiti; pa, neće ih on valjda učiti nakon 20-tak godina kako se to radi?!
- Mašala, mašala! Pravi je multitask i multifunkšn tip menadžera! Bože moj, pa kako on sve zna, sve stigne i sve može! Skoro da mu mi i ne trebamo! Drži nas samo milošću svojom kršćanskom i ljubavlju prema poziranju fotografima… Što će mu ekipa, ionako sve zna sam?! Uostalom, imaš ti pravo! Kad bolje razmislim: nikad lakše nisam zaradila svojih 20-tak tisuća na mjesec…Zapravo: uživam! Nema dedlajnova, nema krvarenja po terenu 14 sati na dan s bauštelcima na kiši, snijegu i žegi. Ovo je pametno: uslikaš se tu i tamo; zatim ponekad kažeš kako nathodnik ili bilo što drugo što oni napraviše ne valja i – to ti je sva mudrost! A svakog prvog na račun sjeda uredno mojih 20 tisuća!
- Imaš pravo, kolegice! Ma, nije ni meni loše, jedino me kum malo zahebava – kad će proradit onaj d.o.o. za suvremenu naplatu parkiranja, ali nisam još dobio odobrenje iz Drinovaca. Bogami, da Antu onda ne ugnjavih koalicijskim ugovorom – ost`o bi mi kum bez ovih 15 tisućica mjesečno! `Di bi ga sad uglavio?! Kod ovih nema mrdanja!
- Nema, nema… Vidiš kako nam prođe Četvrti u Snagi grada!
- Koji?
- Pa, Onajkojiseposvađaosasvojimšefomasadslušatuđeg…
- Aaaa, misliš na Gordana?
- A, da, jadan! Vidiš kako ga peru po Glasu?! Ako se ne čujem sa Šefom 2 dana – ja pročitam novi Glas i već vidim kako je raspoložen, ima li probavne smetnje ili ga boli grlo… A, bogami, zadnja 2-3 broja napada na njegove… Ako mu LepiGreh ne prođe na Pantovčak – bojim se da mu ostaju samo novi šefovi… A oni su malo manje lijepi…Ako mene pitaš – radije bih se slikala s njim nego s ovim drugima…- učini ona malo gadljivu facu…
- Ma, zaboli me! Imam ja svoju Predsjednicu…
- Čekaj malo! Nije li Šef dogovorio sa Bandinjom trampu glasova Hercegovaca za tko-zna-što?! Ne možeš ti sad podržati nekoga drugog ili neku drugu… Birači bi pomislili da smo neozbiljni! Ona bi bila treći kandidat kojeg podržavamo, ne računajući SDP-ovce koje smo zahebali glede njihovog igrača za Pantovčak!
- Znaš, nije to loše! To se zove: disperzija rizika. Znači: ne drži sva jaja u istoj košari!
- Čija jaja?
- Ma, figurativno!
- He, he – pa ti si poznat po tim stvarima! Iako nikad nije dokazano…
- Otkud ti sad to?!
- Pa, gledala ja na plakatima – nisam vidjela ništa čak ni kad si upalio svjetlo!
- Ma, što ti, uopće znaš o političkoj promidžbi?! – uvrijeđeno će Drugi.
- He, he – ne znam o promidžbi, ali znam o nekim drugim stvarima – koje ne vidjeh niti na svjetlu – hi,hi,hi!
- Uostalom, odmah mi vraćaj ljubičastu kredu, vještice!!!
- Eto ti tvoje krede, ja odoh napraviti 2-3 crte na najnovijem GUP-u i dosta za ovu godinu… I naručit ću jedan đus s ledom…. Ovdje je vruće. I dosadno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2009. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš zgodna recenzija.Ev ti 10 kikirikića!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: