Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić dolazi, Vrdoljak vjeran principima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2008. 0:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
a spomenik se svakim danom sve bolje uklapa i živi svoj život...


I što je najžalosnije - nitko ga još (umjesto Picassa) nije zalio kantom, recimo, crvene boje.
Starčević ne bi imao ništa protiv, ionako ga zaboli k... za spomenik.
Pa ajmo, vandali, palestinke preko njuški i zalijevaj! Jeftinije je od autolakova.
Da vidiš kako živo može biti obojan spomenik kojega nitko ne treba.
Takvu budalaštinu neću niti komentirati...kao da nam nije dosta kojekakvih vandalskih gluposti nego još trebaju biti poticani i na forumu....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2008. 0:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Takvu budalaštinu neću niti komentirati...kao da nam nije dosta kojekakvih vandalskih gluposti nego još trebaju biti poticani i na forumu....


Kao da samo postavljanje ružnog spomenika nije vandalski čin protiv čovjeka prikazanog na spomeniku i protiv građana koji ga moraju trpjeti tamo?
Isto bi tako jedan Bandić trebao biti u zatvoru, pa nije, pa zašto Debeli ne bi smio krasti naočigled svih nas?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2008. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: › kao da nam nije dosta kojekakvih vandalskih gluposti nego još trebaju biti poticani i na forumu....
Vandalski cin je postaviti spomenik za koji blagoslov nisu dali autori trga, gradsko vijece, a navodno ni sam Starcevic.

Zaliti takav spomenik kantom boje nije vandalizam, nego aktivizam.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2008. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
magy je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
mija je napisao/la: ›
Stvarno je puno pokrenuo hsp, samo tamo gdje m ože zalapat, a ono što bi bilo interes grada to ih boli dupe, zašto stopiraju avenue mall, već je dosad moglo u gradskoj blagajni biti 25.mil. kn komunalnog doprinosa kojeg - toliko o pokretanju unazad...............

Nemaš blage veze, barem u ovom slučaju...Avenue mall ide...
Gdje ide avenue mal??? u Srbiju?? pa da,tamo ide skupa sa Ikeom koja bjezi iz hrvatske radi lopova koji bi im i ledja oderali a ne pare,taj isti avenu mal prodaje zemljiste kod panonije i kupuje u somboru,ikea prodaje vec kupljeno zemljiste u Rugvici kod zagreba i seli u Novi Sad...eto sta ide....idu od nas svi...a kako je krenilo otice i Istra svojim putem..uvijek sam imala argumente i istina je bila 100% a i za Istru imam 100% argumente tocne al necu jos reci kada ce otici....zivi bili pa vidili...

Znaš što, osobno boli me ona stvar i za avenue mall i za sve ostale trgovačke lešinare koji misle ovdje iscjedit i posljednju kunu pa zdimit...


Jel to sluzbeni stav HSP-a? Da li to znaci da cete osigurati uvjete da privucete proizvodjace Question Kakva je sitacija sa ARVI-jem?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ymarko
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2008. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tata mata:
jel ovo zaslužio grad za koji su ginuli mladi dečki 90tih?
1. gradonačelnika koji je pravomoćno dokazano LAŽIRAO/PREPISAO svoj magisterij !?!

2.gradonačelnik koji brani ugovor sa smokingom - preusmjeravanje love iz GPPa u firmu pravomoćno osuđenog kriminalca?

3. o trgu i samovolji ne treba trošit dodatno
riječi.

4. čovjeka koji vodi strranku koja je postavila svoje nesposobne direktore na gradske tvrtke ?!

5. DVORANA ?! ne nasmijavaj me.

PA KO TO PLAĆA SV E !?!? SIROTINJA GRADA. KROZ DERANJE.
OD PARKINGA , BUTRI DO PRIREZA.
btw. avenue mall bi barem povećao zaposlenost u gradu za 300 tinjak ljudi... al bolje da naprave još jedan hotel. ne bi bilo loše ovaj put u nemetinu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2008. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Felt, što se tiče dvorane i jpp-a, je činjenica je da se išlo u taj model i to iz razloga koje navodiš, nije bilo love u državi i gradovima te se to nije trebalo raditi i točka. Jebeš prvenstvo u rukometu kad smo se zadužili za slijedećih 25 godina.....samo ti želim reći da je JPP pušiona i da to toliko košta. Kada se naguziš i od nekog žicaš lovu onda je to posebna cijena, a ne realna. Nadam se da su kod svih ugrađene klauzule o mogućnosti prijevremene isplate...kao što je bila u našem modelu....Oprosti zbog malo slobodnijeg riječnika al ko da smo se nekako skompali....Smile


još uvijek čekam odgovor na razliku u cijeni gradnje dovorane (175 naprema 135 za identičan projekt i sve ostalo)...
znam da postoji odgovor samo je predpostavljam onakav da bi epilog mogao biti da se završi u pritvoru zbog štetnog ugovora ako ne i zbog kisok modela koji je predpostavljam trebao i tu biti.

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 10.12.2008. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
mija je napisao/la: ›
Stvarno je puno pokrenuo hsp, samo tamo gdje m ože zalapat, a ono što bi bilo interes grada to ih boli dupe, zašto stopiraju avenue mall, već je dosad moglo u gradskoj blagajni biti 25.mil. kn komunalnog doprinosa kojeg - toliko o pokretanju unazad...............

Nemaš blage veze, barem u ovom slučaju...Avenue mall ide...
A vidis ja znam da avenue mal nejde 100%---ide on ,al iz Osijeka u Sombor,kao Ikea u Novi sad..a ti pisi lazi a ja istinu provjerenu..mozda neko iz tih kompanija ima savjetnika ko je rodjak nekom ovdje..hmm.ko zna..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 10.12.2008. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
magy je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
mija je napisao/la: ›
Stvarno je puno pokrenuo hsp, samo tamo gdje m ože zalapat, a ono što bi bilo interes grada to ih boli dupe, zašto stopiraju avenue mall, već je dosad moglo u gradskoj blagajni biti 25.mil. kn komunalnog doprinosa kojeg - toliko o pokretanju unazad...............

Nemaš blage veze, barem u ovom slučaju...Avenue mall ide...
Gdje ide avenue mal??? u Srbiju?? pa da,tamo ide skupa sa Ikeom koja bjezi iz hrvatske radi lopova koji bi im i ledja oderali a ne pare,taj isti avenu mal prodaje zemljiste kod panonije i kupuje u somboru,ikea prodaje vec kupljeno zemljiste u Rugvici kod zagreba i seli u Novi Sad...eto sta ide....idu od nas svi...a kako je krenilo otice i Istra svojim putem..uvijek sam imala argumente i istina je bila 100% a i za Istru imam 100% argumente tocne al necu jos reci kada ce otici....zivi bili pa vidili...

Znaš što, osobno boli me ona stvar i za avenue mall i za sve ostale trgovačke lešinare koji misle ovdje iscjedit i posljednju kunu pa zdimit...
Pa sta prvo kazes avenue mal ide u Osijeku a sada te odjednom boli ona stvar??? mjenjas misljenje momak ha?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2008. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nekužim samo jednu stvar, neka mi oprostite.
Koalicija koja je sada u Osijeku je formirana čisto iz razloga da nam gradom ne upravlja ponovno povjerenik. TO JE SVIMA BILO JASNO.

Ono što me sada čudi je to što eto taj Vrdoljak na osnovu toga što je sad dio te koalicije, je stvorio takvo mišljenje da on na osnovu tog svog jednom mjesta u poglavarstvu može drugima nametati svoje stvari bez obzira na sve, a ako netko to ne podrži odmah se prijeti raskidanjem koalicije.

Nije mi jasno....
To je jednako kao da Srbi u saboru diktiraju što će se izglasavati a što neće i ukoliko nebude tako oni napuštaju koaliciju, a ima ih samo troje, četvero....

PRE SMIJEŠNO!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2008. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
Znaš što, osobno boli me ona stvar i za avenue mall i za sve ostale trgovačke lešinare koji misle ovdje iscjedit i posljednju kunu pa zdimit...
Pa sta prvo kazes avenue mal ide u Osijeku a sada te odjednom boli ona stvar??? mjenjas misljenje momak ha?
Zato sam i napisao osobno, to nije zvaničan stav poglavarstva ili HSP-a nego moj. Smatram da treba poticati i druge grane gospodarstva, posebice proizvodnju. Međutim slažem se da su bitna i nova radna mjesta tako da zbog toga i objekti kao taj imaju svoju pozitivnu stranu....kratkoročno....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2008. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Ja nekužim samo jednu stvar, neka mi oprostite.
Koalicija koja je sada u Osijeku je formirana čisto iz razloga da nam gradom ne upravlja ponovno povjerenik. TO JE SVIMA BILO JASNO.

Ono što me sada čudi je to što eto taj Vrdoljak na osnovu toga što je sad dio te koalicije, je stvorio takvo mišljenje da on na osnovu tog svog jednom mjesta u poglavarstvu može drugima nametati svoje stvari bez obzira na sve, a ako netko to ne podrži odmah se prijeti raskidanjem koalicije.

Nije mi jasno....
To je jednako kao da Srbi u saboru diktiraju što će se izglasavati a što neće i ukoliko nebude tako oni napuštaju koaliciju, a ima ih samo troje, četvero....

PRE SMIJEŠNO!!!

Hm, koliko mi je poznato imali su nekakav koalcijski ugovor. A naivan si ako mislis da su predstavnici Srba podržali Sanadera jer ga obožavaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
To je jednako kao da Srbi u saboru diktiraju što će se izglasavati a što neće i ukoliko nebude tako oni napuštaju koaliciju, a ima ih samo troje, četvero....

to i jest tako u slučajevima koalicija pri demokratiji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Mislim da u hrvatski jezik treba uvesti jednu novu riječ odnosno mjernu jedinicu za lopovluk.
Moj je prijedlog da se zove Đapić. 1 Đapić je sitna krađa, a maximum je 10 Đapića. Skraćenica može biti AĐ...
Evo primjera: Darko Marković osuđen je na 5 godina zatvora zbog zloupotrebe službenog položaja. Ovo kazneno djelo DORH je označio sa 8 AĐ-a, na što su branitelji uložili prigovor smatrajući da je to previsoko stupnjevanje...

je li antiša najveća lopina (mislim, ne po personalnim gabaritima), pa da zaslužuje uvrštavanje u hrvatski leksik, to će vjerojatno ostati jedna od većih (ne po... jel) misterija oko kojig će jezike ukrštati i lomiti mnogi sadašnji i budući filozof, kako hrvatski, tako i strani.

kažem to zato što ne znam je li veći lopovluk onoga tko uzima količinski više, poput milana mikija bandića, ili nekoga tko uzme količinski manje, ali i u manjoj sredini iz koje izvuče maksimum. s druge strane, onaj prvi je uspio isplivati na vrh puno veće bare, a to sigurno nije bilo zato što je drag i simpatičan mladić.

enivej, razni banci i ekipa su svakako sitne ribe naspram ovih velikih igrača, mada je i ta sitna riba "miljama" daleko od nas prostog puka koji se bori za preživljavanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Ja nekužim samo jednu stvar, neka mi oprostite.
Koalicija koja je sada u Osijeku je formirana čisto iz razloga da nam gradom ne upravlja ponovno povjerenik. TO JE SVIMA BILO JASNO.

Ono što me sada čudi je to što eto taj Vrdoljak na osnovu toga što je sad dio te koalicije, je stvorio takvo mišljenje da on na osnovu tog svog jednom mjesta u poglavarstvu može drugima nametati svoje stvari bez obzira na sve, a ako netko to ne podrži odmah se prijeti raskidanjem koalicije.

Nije mi jasno....
To je jednako kao da Srbi u saboru diktiraju što će se izglasavati a što neće i ukoliko nebude tako oni napuštaju koaliciju, a ima ih samo troje, četvero....

PRE SMIJEŠNO!!!


Što se ljudi vole praviti grbavi, pa to je čudo! Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2008. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›

Za DGO je pogreška nastala prilikom procjene arheološke pripreme, i za to su građani s pravom ljuti, ali radove ćemo završiti i na koncu biti će to prelijep trg.

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=101617

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: